banner43

Peş peşe ölen yaşlı çift yan yana toprağa verildi

SAKARYA'nın Geyve İlçesi'nde yemek masasında kalp krizi geçirerek ölen 80 yaşındaki Süleyman Gökmen ile komşularına haber vermek için dışarı çıktığı sırada kapının önünde düştükten sonra donarak ölen 79 yaşındaki eşi Nuriye...

Peş peşe ölen yaşlı çift yan yana toprağa verildi
SAKARYA'nın Geyve İlçesi'nde yemek masasında kalp krizi geçirerek ölen 80 yaşındaki Süleyman Gökmen ile komşularına haber vermek için dışarı çıktığı sırada kapının önünde düştükten sonra donarak ölen 79 yaşındaki eşi Nuriye Gökmen, yan yana toprağa verildi.
Geyve Orhaniye Mahallesi'nde meydana gelen olayda, yerleşim alanının uzağında oturan Gökmen çiftini merak eden komşuları, dün akşam evlerine gittiler. Nuriye Gökmen'in kapının önündeki cesediyle karşılaşan komşuları, içeri girdiklerinde ise Süleyman Gökmen'in yemek masasının başında cesedini buldu. İncelemede bulunan jandarma ekipleri, Süleyman Gökmen'in kalp krizi geçirmesi üzerine Nuriye Gökmen'in komşularına haber vermek için dışarı çıktığı sırada heyecandan fenalaşıp kapının önünde düştüğü, burada donarak öldüğü ihtimali üzerinde durdu.
Çocukları olmayan yaşlı çiftin cenazeleri bugün yakınları tarafından morgtan alındı. Geyve Sinanbey Camii'nde öğle namazının ardından kılınan cenaze namazı sonrası yaşlı çift Geyve Mezarlığı'nda toprağa verildi. Gökmen çiftinin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'ndan aldıkları yardımla yaşamlarını sürdürdükleri öğrenildi.

 FOTOĞRAFLI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35