Palandöken, "Ampute Milli Takımımız göğsümüzü kabarttı"

TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Ampute Milli Takımı’nın 80 milyonun göğsünü kabarttığını belirtti.Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Ampute Futbol Milli Takımı’nın 2015 yılından...

Palandöken, "Ampute Milli Takımımız göğsümüzü kabarttı"

TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Ampute Milli Takımı’nın 80 milyonun göğsünü kabarttığını belirtti.

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Ampute Futbol Milli Takımı’nın 2015 yılından bu yana ikinci kez Avrupa Şampiyonu olması sebebiyle yazılı bir mesaj yayımladı. Palandöken mesajında şunları dile getirdi:

"İngiltere’yi 2-1 yenerek Avrupa Şampiyonu olan Ampute Futbol Milli Takımımızı ve emeği geçen herkesi gönülden kutluyorum. Birlik ve beraberlik adına ülke olarak bu tür başarılara her zaman ihtiyacımız var. 80 milyonu mutlu eden ve sevince boğan ve unutulmaz bir başarıya imza atarak ülkemizin gurur kaynağı olan ay yıldızlı Ampute Futbol Milli Takımımızı tebrik ediyor, esnaf ve sanatkar camiası olarak tarihe geçen ve ülkemize büyük gurur yaşatan Ampute Futbol Milli Takımımızın başarılarının daim olmasını diliyor yürekten teşekkür ediyorum."
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35