Ortaköy’deki çalışmalar hızla ilerliyor

Yunusemre Belediyesi’nin ilçeye yeni bir mesire alanı kazandırmaya hazırlandığı Ortaköy Biyolojik Gölet Projesi’nde çalışmalar hız kazandı. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, “Kafeteryası,...

Ortaköy’deki çalışmalar hızla ilerliyor

Yunusemre Belediyesi’nin ilçeye yeni bir mesire alanı kazandırmaya hazırlandığı Ortaköy Biyolojik Gölet Projesi’nde çalışmalar hız kazandı. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, “Kafeteryası, rekreasyon, çocuklar için spor alanları ve yürüyüş yolları ile güzel bir projeyi daha hayata geçiriyoruz.” dedi.

Yunusemre Belediyesi, Ortaköy Biyolojik Gölet Projesi’nde çalışmalarını yoğunlaştırdı. Çalışmaların tamamlanmasıyla vatandaşların doğayla iç içe bir mekanda keyifli bir vakit geçirmesini sağlanacak. Bölgede yürütülen hummalı çalışmaları yerinde inceleyen Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi çalışmalar hakkında bilgi aldı. İncelemede Başkan Çerçi’ye Meclis Üyeleri Mustafa Gürler ve Ozan Otçuoğlu ve ilgili birim müdürleri eşlik etti. Proje hakkında bilgi veren Başkan Çerçi, çalışmaları kısa sürede tamamlamayı planladıklarını dile getirdi. Belediye Başkanı Çerçi açıklamasında, “Manisa’ya yakışır bir projeyi daha tamamlamak üzereyiz. Göleti, kafeteryası, rekreasyon alanları, mescitleri, çocuklar için spor alanları, yeşillendirme çalışmaları, yürüyüş yolları ile çok güzel bir alan olacak. Güreş Festival alanını düzenleyince da Manisa, İzmir çevrelerinden insanlarımızın gelerek faydalanabileceği, spor yapabileceği bir alanı, vatandaşlarımızın hizmetine kazandıracağız. Gölet çalışmamız bittikten sonra kafeterya ve çevre düzenlemesini yapacağız” ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35