banner43

Nişanlı öğretmenlerin kardan adam keyfi

AĞRI'da görevli nişanlı öğretmenler Sibel Serim ve Semih Düven, kar yağışı altında kartopu oynadı, ardından kardan adam yaptı. Ağrı'da görev yapan nişanlı öğretmen çift, yılbaşı gecesi yoğun kar yağışı altında...

Nişanlı öğretmenlerin kardan adam keyfi
AĞRI'da görevli nişanlı öğretmenler Sibel Serim ve Semih Düven, kar yağışı altında kartopu oynadı, ardından kardan adam yaptı.
Ağrı'da görev yapan nişanlı öğretmen çift, yılbaşı gecesi yoğun kar yağışı altında kardan adam yaptı. Manisa'dan Ağrı'ya tayinleri çıkan Sibel Serim ile Semih Düven, yaptıkları kardan adamın göğüs bölgesine kalp yaptı. Lise yıllarından beri birbirlerini tanıdıklarını anlatan sınıf öğretmeni Sibel Serim, "Manisa'da fazla kar yağmaz. Burada kar görünce çocuklar gibi coşuyoruz. 8 yıl sonra birlikte Ağrı'da atandık" dedi.
Hamur İlçesi'nde beden eğitimi öğretmeni Semih Düren ise, bir kafeye gitme yerine doğa ile başbaşa temiz bir havada, güzel bir ortamda birlikte eğlendiklerini belirtirken, "Biraz kartopu oynadık, daha sonra da kardan adam yaptık. Bu bizim ikinci kardan adamımız daha önce de Adapazarı'nda yapmıştık. 8 yıl sonra Ağrı'da kavuştuk. Türkiye'nin diğer ucuna geldik ama mutluyuz, sevdiğimiz işi yapıyoruz. Herkese mutlu yıllar" diye konuştu.

FOTOĞRAFLI

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35