banner43

Mehmetçikleri Başkan Yüksel uğurladı

Tekirdağ’ın Ergene ilçesinin çeşitli mahallelerinden vatani görevlerini yapmak üzere askeri birliklerine teslim olacak asker adaylarını Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel uğurladı.Ergene ilçesinin Sağlık ve Yulaflı Mahalleleri’nde...

Mehmetçikleri Başkan Yüksel uğurladı

Tekirdağ’ın Ergene ilçesinin çeşitli mahallelerinden vatani görevlerini yapmak üzere askeri birliklerine teslim olacak asker adaylarını Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel uğurladı.

Ergene ilçesinin Sağlık ve Yulaflı Mahalleleri’nde düzenlenen asker eğlencelerine katılan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, vatani görevlerini yerine getirmek üzere askere gidecek gençler ile ailelerinin mutluluğuna ortak oldu. Askere gidecek gençlere hayırlı tezkereler temennisinde bulunan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, gençlerin ailelerine de tez zamanda evlatlarına kavuşmaları dileğinde bulundu.

Ergene’nin sevgi kenti olduğunun altını çizen Başkan Yüksel, “Bizler doğumdan ölüme kadar Ergene’de yaşayan herkesin yanındayız. Ergene’de dünyaya merhaba diyen bebeklere de Ergene’de gözlerini yuman hemşerilerimize kadar hayatın her anında ve alanında Ergene Belediyesi olarak hemşerilerimizin yanındayız” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35