MEDAŞ Niğde’de elektrik mühendisleri ve elektrik tesisatçıları ile buluştu

MEDAŞ (Meram Elektrik Dağıtım A.Ş.) mevzuat değişikliği nedeniyle uygulamalar hakkında bilgilendirmek ve görüş alışverişinde bulunmak üzere Niğde’de toplantı düzenledi.Toplantıya MEDAŞ’tan Genel Müdür Yardımcısı Halil Coşkun...

MEDAŞ Niğde’de elektrik mühendisleri ve elektrik tesisatçıları ile buluştu

MEDAŞ (Meram Elektrik Dağıtım A.Ş.) mevzuat değişikliği nedeniyle uygulamalar hakkında bilgilendirmek ve görüş alışverişinde bulunmak üzere Niğde’de toplantı düzenledi.

Toplantıya MEDAŞ’tan Genel Müdür Yardımcısı Halil Coşkun Tunçez, Tüketici Hizmetleri Müdürü Mustafa Sağlam, Proje ve Kamulaştırma Müdürü Ethem Konar ve MEDAŞ yetkilileri ile Niğde’de çalışan elektrik mühendisleri ve elektrikle ilgili fen adamları katıldı. MEDAŞ yetkilileri tarafından enerji talepleri, proje onayı ve tesis kabulü konularında yapılan sunumdan sonra karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Bunun yanında sektör temsilcileri tarafından uygulama sırasında yaşanan sıkıntılar dile getirildi.

MEDAŞ Genel Müdür Yardımcısı Halil Coşkun Tunçez, "Bu toplantının temel amacı, uygulamalar hakkında bilgilendirmek ve birebir işin sahipleri ile görüş alışverişinde bulunmak. İş ortağımız olarak gördüğümüz serbest elektrik mühendisleri ve elektrikle ilgili fen adamlarının sorunlarını çözmek asli görevlerimizden biridir. Eğer ki, işimizi daha iyi hale getireceksek, bu karşılıklı iletişim içinde olacaktır. Bu şekilde yapılan toplantılar da iletişim kurmanın en faydalı yollarından biridir" dedi. Tunçez, toplantının tüm katılımcılarına teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35