Köpeğine mama alabilmek için bu yönteme başvurdu

Samsun’da bir üniversite öğrencisinin köpeğine mama alabilmek için başvurduğu yöntem, görenleri güldürdü.Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde öğrenim gören Sefa Özkul, köpeğine mama alabilmek için ilginç...

Köpeğine mama alabilmek için bu yönteme başvurdu

Samsun’da bir üniversite öğrencisinin köpeğine mama alabilmek için başvurduğu yöntem, görenleri güldürdü.

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde öğrenim gören Sefa Özkul, köpeğine mama alabilmek için ilginç bir yönteme başvurdu. Taş Devri çizgi filminde bulunan karakterlerden etkilenerek köpeğine Dino ismini verdiğini belirten Sefa Özkul, bir beyaz kağıda “Sevmek 1 lira” yazarak köpeğinin başucuna koydu. Köpeği sevmek isteyen vatandaşlar ise, 1 lira karşılığında Dino’yu kısa süreli sevme imkanı buldu.

Öğrenci olduğu için maddi zorluklar yaşadığını dile getiren Sefa Özkul, “Sonuçta öğrenciyiz. Bir de köpeğimiz var. Onu beslememiz lazım. Ailemin gönderdiği para da bir yere kadar yetiyor. Ben de düşündüm taşındım böyle bir yöntem aklıma geldi. Güzel oldu bence. Herkesin dikkatini ve ilgisini çekiyor. Neden böyle bir şey yaptığımı soranlara da izah etmeye çalışıyorum. Sevmek için verilen 1 liraları biriktirip onun mama masraflarına harcıyorum. İnsanlar bazen gülüyorlar fotoğrafını falan çekiyorlar. Artık fotoğraf çektirmek için de 1 lira alacağım” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35