banner43

Kent Gönüllüsü Projesi’ne yoğun ilgi

Konyaaltı Belediyesi’nin alanında uzman kişileri vatandaşlarla buluşturduğu ‘Kent Gönüllüsü Projesi’ yoğun ilgi görüyor.Konyaaltı Belediyesi Kent Gönüllüsü Projesi kapsamında Psikolog Büşra Arslan ve Psikolojik Danışman Elif Akbulut,...

Kent Gönüllüsü Projesi’ne yoğun ilgi

Konyaaltı Belediyesi’nin alanında uzman kişileri vatandaşlarla buluşturduğu ‘Kent Gönüllüsü Projesi’ yoğun ilgi görüyor.

Konyaaltı Belediyesi Kent Gönüllüsü Projesi kapsamında Psikolog Büşra Arslan ve Psikolojik Danışman Elif Akbulut, “Zihnini Harekete Geçir” konulu seminer düzenledi. Konyaaltı Belediyesi Sosyal Hizmetler Merkezi’nde (KOSHİM) düzenlenen seminerle, her yaştan herkesin zihinsel performansını geliştirmesine yönelik uygulamalı bilgilendirme yapıldı. Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği seminerde Psikolog Büşra Arslan ve Psikolojik Danışman Elif Akbulut zihni harekete geçirmenin inceliklerini anlattı.

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Kent Gönüllüsü Projesi’nin bölge halkı tarafından çok beğenildiğini söyledi. Başkan Böcek, “Her ay farklı konu ve konuklarla vatandaşlarımıza yönelik bilgilendirmeler yapıyoruz. Vatandaşlarımızın bu etkinliklerimize ilgisi her geçen gün artıyor. Halkımızdan gelen talepler doğrultusunda ilerleyen süreçlerde farklı eğitimlerimiz olacaktır” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35