Kaymakam Çetin’den hasta ziyareti

MUŞ (İHA) – Muş’un Varto Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin, sinir sıkışması ve kemik hastası olan 8 yaşındaki Emine Akbal’ı ziyaret etti.Kaymakam Çetin, Hürriyet Mahallesi Ocaklı konutlarında ikamet eden 8 yaşındaki kemik ve sinir sıkışması...

Kaymakam Çetin’den hasta ziyareti

MUŞ (İHA) – Muş’un Varto Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin, sinir sıkışması ve kemik hastası olan 8 yaşındaki Emine Akbal’ı ziyaret etti.

Kaymakam Çetin, Hürriyet Mahallesi Ocaklı konutlarında ikamet eden 8 yaşındaki kemik ve sinir sıkışması hastası Bedran ve Nergiz Akbal’ın 6 çocuğundan bir olan Emine Akbal’ı evinde ziyaret etti. Tedavinin yapılması için her türlü imkânın sağlanacağını ifade eden Kaymakam Mehmet Nuri Çetin, “Emine Akbal adlı çocuğumuzun durumunu yerinde görmek ve öğrenmek üzere aileye bir ziyaret gerçekleştirdik. Çocuğumuzun tedavisini devlet olarak biz üstlendik. Sürekli Erzurum’da tedaviye gittiğini babasından öğrendik. Maddi olarak gelirlerinin olmadığını tarafımıza bildirdiler. Bizde devlet olarak çocuğumuzun tedavisini sağlayacağız. Çocuğumuza Allah’tan acil şifalar dilerim” dedi.

Baba Bedran Akbal ise, Kaymakam Çetin’e kızıyla ilgili bilgiler verdiğini söyleyerek, “Evimizi ziyaret edip durumu yerinde görmek istedi. Sağ olsun gelip hastamı ziyaret etti. Tedavi konusunda bize yardımcı oldu. Allah ondan razı olsun” diye konuştu.

Kaymakam Mehmet Nuri Çetin, tedavisini üstlendiği Emine Akbal’a tablet hediye ettikten sonra evden ayrıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35