banner43

Kaybolan üvey kızını böyle arıyor

Seyfettin ARAS/İNEGÖL (Bursa), () - ESKİŞEHİR'de oturan Adnan Atılgan 15 gündür kayıp olan üvey kızı G.Y.'yi aramak için, en son görüldüğü Bursa'nın İnegöl İlçesi'ne geldi. Kayıp kızın fotoğrafının bulunduğu broşürleri...

Kaybolan üvey kızını böyle arıyor

Seyfettin ARAS/İNEGÖL (Bursa), () - ESKİŞEHİR'de oturan Adnan Atılgan 15 gündür kayıp olan üvey kızı G.Y.'yi aramak için, en son görüldüğü Bursa'nın İnegöl İlçesi'ne geldi. Kayıp kızın fotoğrafının bulunduğu broşürleri duvarlara ve aydınlatma direklerine asan Adnan Atılgan, G.K.'nin hayatından endişe ettiğini söyledi.
Kaybolduğu ilk günler kendilerini arayan G.Y.'nin, arkadaşlarının yanında olduğunu söyleyip özür diledikten sonra telefonu kapattığını anlatan Adnan Atılgan, onun en son İnegöl'de olduğunu öğrendiğini belirti. Bu nedenle kızını bulmak için buraya geldiğini belirten Adnan Atılgan,  "Onu yakınlarımız bir süre önce İnegöl'de görmüşler. Daha sonra gözden kaçırmışlar. Ben de buraya geldim. Cep telefonu yanıt vermeyen üvey kızımı her yerde arıyorum. Görenlerin polise bildirmesini istiyorum" dedi.

FOTOĞRAFLI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35