banner43

İSKİ’ye 2 ödül

İSKİ, Yerel Yönetimler Arası En İyi Uygulama Yarışması’nda 2 ödül birden aldı.Alanının öncü kuruluşu İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ), başarısını ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor. 2’nci Uluslararası Şehir, Çevre...

İSKİ’ye 2 ödül

İSKİ, Yerel Yönetimler Arası En İyi Uygulama Yarışması’nda 2 ödül birden aldı.

Alanının öncü kuruluşu İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ), başarısını ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor. 2’nci Uluslararası Şehir, Çevre ve Sağlık Kongresi kapsamında düzenlenen ve İSKİ idaresinin 2’nci kategoride başvurduğu Yerel Yönetimler Arası En İyi Uygulama Yarışması Kapadokya’da gerçekleşti. Gazi Üniversitesi ve Adnan Menderes Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen yarışmaya, yerel yönetimler ve akademisyenler de büyük ilgi gösterdi.

Türkiye’nin lider su ve kanalizasyon idaresi İSKİ, “Ambarlı İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi Çamur Çürütücü Çıkış Sularında Anaerobik Amonyum Oksidasyonu Prosesi ile Azot Giderimi Ön Etüt Projesi” (ANAMMOX) ile Şehir Sağlığını Geliştirme kategorisinde 2’ncilik ödülüne, “Online Klor İzleme & Ara Klorlama Projesi” ile Sağlıklı Çevre kategorisinde Kongre Özel Ödülüne layık görüldü.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35