banner43

Işık güven tazeledi

İki adayın yarıştığı Karabük Berberler ve Kuaförler Odası olağan genel kurulunda mevcut başkan Erol Işık güven tazeledi.Karabük Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi toplantı salonunda gerçekleştirilen kongreye 164 delege katıldı. Berberler...

Işık güven tazeledi

İki adayın yarıştığı Karabük Berberler ve Kuaförler Odası olağan genel kurulunda mevcut başkan Erol Işık güven tazeledi.

Karabük Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi toplantı salonunda gerçekleştirilen kongreye 164 delege katıldı. Berberler ve Kuaförler Federasyonu Genel Başkanı Bayram Karakaş’ın Divan Başkanlığını yaptığı kongreye Çorum Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Mustafa Köse de misafir olarak katıldı. Mevcut başkan Erol Işık ile Hulusi Taşlıgil’in öncülüğünde iki listenin yarıştığı seçimlerde Işık 98 üyenin oyunu alarak yeniden güven tazelerken, Taşlıgil ise 65 oy aldı. Bir oy ise geçersiz sayıldı.

Erol Işık’ın başkanlığında yeni yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu; “ Mustafa Cengiz, Ferhat Kablan, Erhan Kocakaya, Serkan Yorulmaz, Kenan Kara ve Ünal Belen. Denetleme kurulu ise Ahu Işık, Zeynep Çınar ve Kenan Özen.”

Kongre sonrası Hulisi Taşlıgil ile birlikte delegelere teşekkür eden Işık, “ Kongremizin kaybedeni yoktur. Birlik ve beraberlik içinde meslektaşlarımız için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35