"Huzurda Buluşuyoruz" etkinliği

"Güney Adana Kalkınma" projesi kapsamında düzenlenen "Şen Camiler" projesinin alt uygulaması olan "Huzurda Buluşuyoruz" etkinliği, 19 Mayıs Mahallesi’ndeki Nezihe Yalvaç Camii’nde Vali Mahmut Demirtaş’ın katılımıyla devam etti.Etkinlikte...

"Huzurda Buluşuyoruz" etkinliği

"Güney Adana Kalkınma" projesi kapsamında düzenlenen "Şen Camiler" projesinin alt uygulaması olan "Huzurda Buluşuyoruz" etkinliği, 19 Mayıs Mahallesi’ndeki Nezihe Yalvaç Camii’nde Vali Mahmut Demirtaş’ın katılımıyla devam etti.

Etkinlikte konuşan Vali Mahmut Demirtaş, ailelere "Çocuklarınızı koruyup, kollayın. Onlara daima sahip çıkın" çağrısında bulundu.

Mahalle sakinlerinin evlerinde hazırladıkları yiyecekleri katılımcılara ikram ettikleri etkinlik şölen havasında geçerken, Vali Demirtaş vatandaşların kendisine ilettikleri "hastane, ulaşım, yol, uyuşturucu kullanımı" gibi konulardaki beklentilerini dinledi.

Uyuşturucu ile mücadelede kararlılıklarını sürdüreceklerini belirten Vali Demirtaş sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bizlerin en önemli amaç ve hedefi, vatandaşlarımızı daha mutlu ve müreffeh kılmak. Bu uğurda elimizden gelen tüm gayreti göstermeye devam edeceğiz. Dile getirilen eksikliklerin giderilmesi noktasında gerekli çalışmaların yapılacağından ve takipçisi olacağımızdan kuşkunuz olmasın. Bu anlamlı etkinlik vesilesiyle, hepinizi saygıyla, sevgiyle selamlıyorum."

Konuşmasının ardından vatandaşlar ile bir süre sohbet ederek, taleplerini dinleyen Vali Demirtaş, vatandaşların huzur ve mutluluğu konusunda çalışmalarına aralıksız devam edeceklerini söyledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35