Forum Mersin, 29 Ekim doğumlu çocukları hayallerindeki hediyelere kavuşturdu

Forum Mersin Alışveriş Merkezi, 10’uncu yıl kutlama etkinlikleri kapsamında, doğum günü 29 Ekim 2007 olan çocukları hayallerindeki hediyelere kavuşturdu.29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarını etkinlik kapsamına alan Forum Mersin, 10 yaşındaki...

Forum Mersin, 29 Ekim doğumlu çocukları hayallerindeki hediyelere kavuşturdu

Forum Mersin Alışveriş Merkezi, 10’uncu yıl kutlama etkinlikleri kapsamında, doğum günü 29 Ekim 2007 olan çocukları hayallerindeki hediyelere kavuşturdu.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarını etkinlik kapsamına alan Forum Mersin, 10 yaşındaki 29 Ekim doğumlu çocuklara sürpriz hediyeler dağıttı. Sürpriz hediyelerin hazırlık aşamasında, 22 Ekim’e kadar Danışma Ofisi’ne giderek kayıt yaptıran çocuklarla tek tek röportaj yapıldı. Röportajlarda minik ziyaretçilere hayalleri, hobileri, en sevdiği film kahramanları soruldu. Yapılan röportajlarda öğrenilen detayları titizlikle inceleyen ve hediye seçimlerini tam da hayalini kurdukları şekilde hazırlayan Forum Mersin, doğum günü çocuklarına dev hediye paketleri hazırladı. Merak ve heyecanla hediye paketlerini açan 29 Ekim 2007 doğumlu dört çocuk, 10. yaş doğum günü için hayalini kurdukları hediyelerin sahibi oldu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35