Evleri yanan ailenin imdadına büyükşehir yetişti

Manisa’nın Demirci ilçesine bağlı Şehreküstü Mahallesi’nde evleri yanan ve çıkan yangında eşyaları büyük ölçüde zarar gören Yavuz ailesinin imdadına, Manisa Büyükşehir Belediyesi yetişti.Vatandaşların iyi ve kötü günlerinde...

Evleri yanan ailenin imdadına büyükşehir yetişti

Manisa’nın Demirci ilçesine bağlı Şehreküstü Mahallesi’nde evleri yanan ve çıkan yangında eşyaları büyük ölçüde zarar gören Yavuz ailesinin imdadına, Manisa Büyükşehir Belediyesi yetişti.

Vatandaşların iyi ve kötü günlerinde yanında olan Manisa Büyükşehir Belediyesi, Manisalılara ‘Yalnız değilsin’ mesajı veriyor. Bu kapsamda Demirci ilçesine bağlı Şehreküstü Mahallesi’nde, Temmuz ayında çıkan yangında evleri ve eşyaları zarar gören Yavuz ailesinin imdadına da Manisa Büyükşehir Belediyesi yetişti. Aile, yaşadığı sıkıntıyı Manisa Büyükşehir Belediyesine bildirdi. Talebin ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatlarıyla harekete geçen büyükşehir ekipleri, buzdolabı, çamaşır makinesi ve fırın setinden oluşan eşyaları aileye teslim etti. Manisa Büyükşehir Belediyesi Demirci Koordinasyon İşleri Müdürü Kazım Aysan, aileyi ziyaret ederek, Manisa Büyükşehir Belediyesinin yardımlarını bizzat ulaştırdı. Yapılan yardım nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediyesine ve Başkan Cengiz Ergün’e teşekkür eden Mehmet Yavuz, yalnız olmadıklarını hissettiklerini ve bundan mutluluk duyduklarını dile getirdi. Demirci Koordinasyon İşleri Müdürü Kazım Aysan da, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde her alanda vatandaşların yüzünü güldürmek için çalıştıklarını ifade etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35