banner43

Evlenme teklifinde tektaşa dikkat

Ömür boyu sürecek olan mutluluğun ilk adımı olan evlilik teklifinde seçilecek olan tektaş yüzükleri seçerken bir çok noktaya dikkat etmek gerekiyor.Lizay Pırlanta Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serbes, bu konuda dikkat edilmesi gerekenlere...

Evlenme teklifinde tektaşa dikkat

Ömür boyu sürecek olan mutluluğun ilk adımı olan evlilik teklifinde seçilecek olan tektaş yüzükleri seçerken bir çok noktaya dikkat etmek gerekiyor.

Lizay Pırlanta Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serbes, bu konuda dikkat edilmesi gerekenlere dair ipuçları verdi.

Evlenme teklifinde takdim edilen tektaş yüzüğün ömür boyu birliktelik anlamını taşıdığını ve bu yüzden tekliflerin olmazsa olmazı olarak kabul edildiğini söyleyen Mahmut Serbes, pırlanta tektaşların uzun yıllar geçse de değerinden hiçbir şey kaybetmemesinin bir diğer tercih nedeni olduğunu belirtti. Dikkat edilmesi gereken en önemli noktanın yüzük seçiminin modası geçmeyen ve yıllar sonra da rahatlıkla kullanılacak bir klasik montürden yana olması gerektiğini söyleyen Serbes, pırlantanın kalitesini belirleyen 4 temel özellik olan kesim, renk, berraklık ve karat ağırlığına da dikkat edilmesi gerektiğini ifade etti. Küçük bir bütçeyle de etkileyici bir yüzük seçilebileceğini vurgulayan Serbes, pırlanta tektaş takdim edilecek kişinin zevklerinin ve tarzının da göz önünde bulundurulması gerektiğinin altını çizdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35