Döşemealtı’nda yol genişletme çalışmaları

Döşemealtı Belediyesi, Şehit Ahmet Küçükadalı Caddesi’ndeki 9 metrelik yolu 20 metreye çıkartıyor.Döşemealtı İlçesi’nin merkez mahallelerinden Bahçeyaka Mahallesi’nin en işlek caddeleri arasında yer alan Şehit Ahmet Küçükadalı...

Döşemealtı’nda yol genişletme çalışmaları

Döşemealtı Belediyesi, Şehit Ahmet Küçükadalı Caddesi’ndeki 9 metrelik yolu 20 metreye çıkartıyor.

Döşemealtı İlçesi’nin merkez mahallelerinden Bahçeyaka Mahallesi’nin en işlek caddeleri arasında yer alan Şehit Ahmet Küçükadalı Caddesi yeni düzenlemeyle araç ve yayaların rahatlıkla kullanabileceği standartlara getiriliyor. Özellikle pazarın kurulduğu Cuma günleri yayalar ve araç sürücüleri için tehlike oluşturan 9 metrelik yol genişletilerek 20 metreye çıkartılıyor. Orta refüj ile bölünmüş yola çevrilen Şehit Ahmet Küçükadalı Caddesi’nde yayalar için de her iki tarafa kaldırım yapılacak.

Yağmursuyu drenaj hattı kuruluyor. Pazar alışverişine gelen esnafın ve vatandaşların yağmur sularından etkilenmemesi için de caddenin alt yapısına yağmursuyu drenaj hattı kurulacak. Döşemealtı Belediyesi Fen İşleri ekipleri alt yapısı tamamlanan caddeyi sıcak asfalt ile kaplayıp 15 gün içerisinde hizmete açmayı planlıyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35