ÇOMÜ Kantinciler Derneği’nden ‘Üniversitenize Hoşgeldiniz’ etkinliği

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Kantinciler Derneği, 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı başlangıcı sebebiyle ’Üniversitenize Hoşgeldiniz’ etkinliği olarak öğrencilere Bayramiç yöresine ait elmaları dağıttı.ÇOMÜ Rektörü...

ÇOMÜ Kantinciler Derneği’nden ‘Üniversitenize Hoşgeldiniz’ etkinliği

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Kantinciler Derneği, 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı başlangıcı sebebiyle ’Üniversitenize Hoşgeldiniz’ etkinliği olarak öğrencilere Bayramiç yöresine ait elmaları dağıttı.

ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Yücel Acer, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Süha Özden ve Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Monus, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Yüksel Yıldız, Öğrenci Sosyal Etkinlik Merkezi (ÖSEM) önünde kurulan stanttı ziyaret ederek öğrencilere elma dağıttı.

Etkinlik hakkında bilgi veren ÇOMÜ Kantincileri Derneği Başkanı Mustafa Çelik, her yeni akademik dönemde ÇOMÜ Kantincileri olarak Üniversitede sosyal projeler ile farkındalık yaratılması için birçok sosyal faaliyet düzenleyerek bu bağlamda üniversitenin sorumluluklarının bir kısmını paylaşmayı amaçladıklarını ifade etti. Dernek Başkanı Çelik,‘’ÇOMÜ Kantincileri olarak bizler, kendimizi Çanakkale’nin lokomotifi olan ÇOMÜ’nün bir parçası olarak görmekten büyük onur duyuyoruz. En iyi hizmeti sunmak için çalıştığımız Üniversitemiz ve öğrencilerimizin her konuda yanlarındayız. İlkini gerçekleştirmiş olduğumuz ‘’ Yeşil Çanakkale ve Yeşil Türkiyem ‘’ temalı hoşgeldiniz etkinliği ile yeni akademik yılın tüm öğrencilere ve ÇOMÜ ailesine hayırlı olmasını dileriz. Bizi yalnız bırakmayan Rektör Prof. Dr. Yücel Acer ve beraberinde üniversite yönetimine çok teşekkür ederiz’’ dedi.

Rektör Prof. Dr. Yücel Acer, yaptıkları etkinlik için ÇOMÜ Kantinciler Derneği’ne teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35