Çiçek mezadında Sevgililer Günü yoğunluğu

Sevgililer Günü dolayısıyla Yalova’da kurulan çiçek mezadında satışlar patladı. Günde 2 bin olan gül satışı Sevgililer Günü dolayısıyla 20 bine çıktı.Yalova’da Flora Çiçekçilik Üretim Pazarlama Kooperatifi tarafından düzenlenen...

Çiçek mezadında Sevgililer Günü yoğunluğu

Sevgililer Günü dolayısıyla Yalova’da kurulan çiçek mezadında satışlar patladı. Günde 2 bin olan gül satışı Sevgililer Günü dolayısıyla 20 bine çıktı.

Yalova’da Flora Çiçekçilik Üretim Pazarlama Kooperatifi tarafından düzenlenen çiçek mezadında Sevgililer Günü yoğunluğu yaşanıyor. Satıcılar Sevgililer Gününde vitrinlerini süsleyecek çiçekleri satın almak için mezada akın etti. İstanbul, Kocaeli, Bursa ve Yalova’dan gelen çiçekçiler en güzel çiçeği en iyi fiyata almak için yarıştı.

Mezadın en gözde çiçeği her zaman olduğu gibi gül oldu. Mezatta gül satışının neredeyse 10 kat arttığını vurgulayan Flora Çiçekçilik Üretim Pazarlama Kooperatifi yetkilisi Onur Ateş, “Sevgililer Günü üreticilerin beklediği bir gün. Yoğun talep var. Günde 2 bin adet gül satarken şu anda 20 bin gül satıyoruz. Çok çeşitli çiçek satışımız var" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35