CHP Ağrı İl Başkanı’ndan Bozbey’e ziyaret

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi Ağrı İl Başkanı İbrahim Arslan, hayata geçirilen projeler hakkında bilgi aldı.Bursa’ya gelen CHP Ağrı İl Başkanı İbrahim Aslan, Nilüfer Belediye Başkanı...

CHP Ağrı İl Başkanı’ndan Bozbey’e ziyaret

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi Ağrı İl Başkanı İbrahim Arslan, hayata geçirilen projeler hakkında bilgi aldı.

Bursa’ya gelen CHP Ağrı İl Başkanı İbrahim Aslan, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i Halk Evi’nde bulunan makamında ziyaret etti. Aslan ile Başkan Bozbey, gündemdeki konuları değerlendirdi. Mustafa Bozbey, ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek, Nilüfer’de uygulanan projeler hakkında da bilgi verdi. İbrahim Aslan da iki şehir arasındaki mesafelerin samimiyet sayesinde yok olduğunu söyledi. Aslan, “Nilüfer Belediyesi’nin örnek projelerini yakından takip ediyoruz. Ağrı her ne kadar Bursa’ya, Nilüfer’e kilometrelerce uzak olsa da sizlerin samimiyeti ve içten davranışları iki şehir arasındaki mesafeyi ortadan kaldırıyor” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35