banner43

ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu’ndan AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’na ziyaret

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr. Selim Temurci’ye nezaket ziyaretinde bulundu.ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, Rize Çayelili olan...

ÇAYKUR  Genel Müdürü  İmdat Sütlüoğlu’ndan AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’na ziyaret

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr. Selim Temurci’ye nezaket ziyaretinde bulundu.

ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, Rize Çayelili olan Dr. Selim Temurci’yi makamında ziyaret etti. ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, Temurci ile bir süre sohbet etti. ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu’nu İl Başkanlığı’nda ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Dr. Selim Temurci, ziyaretinden dolayı İmdat Sütlüoğlu’na teşekkür etti. Ziyaretin sonunda Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr. Selim Temurci’ye ÇAYKUR ürünlerinden oluşan hediye taktim etti.

Sütlüoğlu burada yaptığı açıklamada,’’ ÇAYKUR her geçen gün ülkemizde ve dünyada bir marka olma yolunda gerekli adımları atmakta ve bu anlamda topladığı taktir bizleri ve üreticimizi memnun etmekte olup bu doğrultuda çizgisine büyük adımlara devam etmektedir. temennimiz 2018 yılında daha kaliteli ve ve daha çok hasat için elimizden geleni yapıp bu sürecin anlamlı ve bereketli geçmesi konusunda çabalarımız devam edip damak tadına gerekli hassasiyeti hep beraber göstereceğiz’’ ifadesini kullandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35