banner43

Beyaz cennette kayak keyfii

TÜRKİYE'nin önemli kayak merkezlerinden Uludağ'da kar kalınlığı 60 santimetreyi bulunca kayakseverler pistlerde kayak yapmanın keyfini çıkardı. Kayakseverlerin 'Beyaz Cennet' olarak tanımladıkları Uludağ'da beklenen karın...

Beyaz cennette kayak keyfii
TÜRKİYE'nin önemli kayak merkezlerinden Uludağ'da kar kalınlığı 60 santimetreyi bulunca kayakseverler pistlerde kayak yapmanın keyfini çıkardı.
Kayakseverlerin 'Beyaz Cennet' olarak tanımladıkları Uludağ'da beklenen karın çarşamba günü yağması pistlerin kayak için açılmasını sağladı. Otellerin hazırladıkları Yılbaşı Paket Programı kapsamında Uludağ'a gelen tatici ve günübirlikciler uzun kuyruklar oluşturdukları pistlerde yeterince kar olmamasına rağmen kayak yaptı. Jandarma, Bursa Valiliği tarafından bu yıl uygulamaya konulan kayak pistlerine kar motoru ile girilmemesi ve buralarda fotoğraf ve görüntü alınmamasına ilişkin yasağa uymayan tatilcileri uyardı.
Hava sıcaklığının gün içersinde sıfırın altında 8 dereceye kadar düştüğü Uludağ'da, pazar gününe kadar kar yağışının beklendiği açıklandı.

FOTOĞRAFLI


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35