Başkan Taşdelen okul ziyaretlerini sürdürüyor

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, yaz aylarında bakım ve onarımının yapıldığı okulları ziyaret etmeye devam ediyor. Başkan Taşdelen, çalışmalar nedeniyle kendisine teşekkür eden öğrenci ve öğretmenlere, “Siz tatildeyken biz...

Başkan Taşdelen okul ziyaretlerini sürdürüyor

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, yaz aylarında bakım ve onarımının yapıldığı okulları ziyaret etmeye devam ediyor. Başkan Taşdelen, çalışmalar nedeniyle kendisine teşekkür eden öğrenci ve öğretmenlere, “Siz tatildeyken biz çalıştık. Çankaya’da bulunan 216 devlet okulunun 180’inde tadilat, tamirat yaptık. Biz öğrencilerimizin en iyi şartlarda eğitim öğretim görmesini istiyoruz” dedi.

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, yaz aylarında Çankaya Belediyesi tarafından bakım ve onarımının yapıldığı Çankaya Anadolu Lisesini ziyaret etti. Öğrencilerin okullarına katkıları nedeniyle düzenlediği teşekkür töreninde konuşan Taşdelen, “Çankaya’da bulunan 216 devlet okulunun 180’inde tadilat, tamirat yaptık. Biz öğrencilerimizin en iyi şartlarda eğitim öğretim görmesini istiyoruz” diye konuştu.

Okulun fiziki şartları ne kadar iyi olursa, öğrencilerin de o kadar okula karşı ilgili olduğunu belirten Taşdelen, “Siz tatildeyken biz çalıştık, okulunuzu güzel bir hale getirdik. Mustafa Kemal’in kurduğu Çankaya’da her şeyin daha güzel olmasını istiyoruz. Çankaya Atatürk’e layık olsun diye çalışıyoruz” ifadelerine bulundu.

Taşdelen, öğrencilerin hayata dair bir hayali olması gerektiğini belirterek, “Hayalinizin peşinden koşun ve çok çalışın. Hayatta rehberiniz bilim ve akıl, önderiniz Atatürk olursa sırtınız asla yere gelmez” diye konuştu.

Okul Müdürü Gülten Aspir de okullarındaki iyileştirmelerden kendilerinin de öğrencilerin de çok memnun olduğunu belirterek, Başkan Taşdelen’e teşekkür plaketi sundu. Yine yaz aylarında onarımları ve spor malzeme desteği yapılan Kurtuluş Anadolu Lisesi ve Tevfik İleri Ortaokulunu da ziyaret eden Başkan Taşdelen, öğrencilere kırtasiye malzemeleri dağıtarak, yeni eğitim öğretim yılında başarılar diledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35