Başkan Sabırlı’dan CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan’a kınama

AK Parti Bahçesaray İlçe Başkanı Cumali Sabırlı, yaptığı açıklama ile CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan’a kınadı.Başkan Sabırlı yaptığı açıklamada, “CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan halkın, herkesimin...

Başkan Sabırlı’dan  CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan’a kınama

AK Parti Bahçesaray İlçe Başkanı Cumali Sabırlı, yaptığı açıklama ile CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan’a kınadı.

Başkan Sabırlı yaptığı açıklamada, “CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan halkın, herkesimin yüreğinde yer edinen ülkemizin tüm etnik unsurları tarafından sevilen dünya lideri İslam’ın bekçisi liderimiz Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan için CHP diktatör ve darbeci parti mensubunun açıklamalarını şiddetle kınıyorum. Halkın yüzde 51,8 oyu ile seçilen Cumhurbaşkanımıza siyasi ve eleştirel nezaket sınırlarını aşarak yakışıksız ifadeler kullanmış ve alenen hakaret etmiştir. Bu açıklama toplumun herkesimi tarafından şiddetle kınandığını görüyorum. CHP ve CHP zihniyeti her seferinde kendi başarısızlıklarını, milletin oyu ile iş başına gelmiş Cumhurbaşkanımıza bu tür hakaretler ile örtmeyi alışkanlık haline getirmiştir. Bu ülkenin vergisi ile maaş alan Gazi meclisimizin CHP milletvekili olan şahsın bu açıklamaları kabul edilemez Aydın Menderes’in hemşerisi olarak derhal istifa etmelidir. CHP’nin ayrıştırıcı bir üslupla bu hakaretini nefret söylemine de dönüştürmüştür. Bu sebeple Bülent Tezcan’ın bu yakışıksız ve hakaret içeren ifadelerini kınıyorum” ifadelerine yer verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35