banner43

Başkan Ekinci 2018 yılı planlamasını muhtarlarla yapıyor

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, kırsal mahalle muhtarlarıyla bir araya gelip 2018 yılı programını görüşmeyi sürdürüyor.Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, gruplar halinde merkez ve kırsal mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek...

Başkan Ekinci 2018 yılı planlamasını muhtarlarla yapıyor

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, kırsal mahalle muhtarlarıyla bir araya gelip 2018 yılı programını görüşmeyi sürdürüyor.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, gruplar halinde merkez ve kırsal mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek 2018 yılı programını yapıyor. Önceki gün Vergili Mahallesinde düzenlenen kırsal mahalle toplantıları Olukyanı Mahallesindeki toplantıyla devam etti. Olukyanı Mahalle Muhtarı Osman Kaya’nın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya kırsal mahalle muhtarlarının yanı sıra bölge kanaat önderleri de katıldı. Muhtarlarla bir araya gelmeden önce Olukyanı İlkokulunu ziyaret eden Ekinci, öğrencilerle bir süre sohbet etti. Okul öğretmenleri tarafından talep edilen çevre düzenlemesi için ilgilileri talimat veren Ekinci öğrencilere de çeşitli hediyeler verdi.

Muhtarlarla 2018 yılı programını görüşmek ve fikir alışverişinde bulunmak üzere bir araya geldiklerini belirten Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci,” Eyyübiye Belediyesi olarak merkez ve kırsal mahalle muhtarlarımızla bir araya gelmeye devam ediyoruz. Geçtiğimiz süre zarfında yaptıklarımız ve 2018 yılı programıyla ilgili sizlerle istişarede bulunuyoruz. Bugün de bu kapsamda bir araya geldik. Sizlerin ilgili birim müdürleri arkadaşlara ileteceğiniz taleplerinizi alındıktan sonra bunlar bu yılki programa dahil edilecek. Her zaman için aranızda bulunan bir belediye başkanı ve ekibi olarak bundan sonraki süreçte de sizlerle bir araya gelemeye devam edeceğiz. Bir diğer husus da birkaç yıl içinde millet olarak badireler atlattık. Bunları atlatmamızın başlıca sebebi, birlik ve beraberlik içinde hareket etmemizdir. Etrafımızda, İslam coğrafyasının olduğu bütün yerlerde çekilen sıkıntılar, eziyetler hepimizin malumu. Yine mazlum ve mağdurların sesi olan liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da bu konudaki duruşunu hep beraber görüyoruz. Bizler bazen dualarımızla bazen de seçim günü geldiğinde oylarımızla onu destekliyoruz. Böylesine zorlu bir süreçten geçerken millet olarak bir olmak, beraber olmak durumundayız. Saflarımızı ne kadar sıklaştırırsak oyun yapanların oyununu bozmuş oluruz. Bizler bu oyunları bozarken insanlarımızın hak ettiği hizmetleri yerine getirmek durumundayız. Bu hizmetleri ertelemeden ve ötelemeden yapmak durumundayız” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35