Başkan Demirtaş: “Çözüm odaklı hizmet uyguluyoruz"

“DOĞRU KARARLAR HİZMET KALİTEMİZİ ARTIRIYOR” BELEDİYECİLİĞİN SAHADA YAPILMASI GEREKTİĞİNİ İFADE EDEN İLKADIM BELEDİYE BAŞKANI NECATTİN DEMİRTAŞ;” BELEDİYECİLİK SAHADA VE YERİNDE GÖREREK İHTİYAÇLARI GİDEREREK MAHALLELERİN ELİ AYAĞI KULAĞI OLAN MUHTARLARIMIZLA SIKI BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIP HALKIMIZI BİREBİR DİNLEMEKTİR. BELEDİYE MAHALLEMİZDE HİZMET ÇADIRI İLE ŞEHRİN MERKEZİNDE VATANDAŞLARIMIZIN SORUNLARINI MAHALLELERİNE MİSAFİR OLARAK ÇÖZÜME KAVUŞTURUYORUZ. BU YENİ BAŞLATTIĞIMIZ UYGULAMA İLE MUHTARLIK İŞLERİ, TEMİZLİK VE FEN İŞLERİ EKİPLERİNDE OLUŞAN ARKADAŞLARIMIZ KENT MERKEZİNDE UZAK MAHALLELERİMİZİN SORUNLARINI BİRİNCİ AĞIZDAN MAHALLE MUHTARLARIMIZLA İLE YÜZ YÜZE GÖRÜŞEREK SIKINTILARI YERİNDE TESPİT EDİYORLAR. YÜZ YÜZE GÖRÜŞEREK ONLARIN SORUNLARINI DİNLİYOR VE İMKANLARIMIZ ÖLÇÜSÜNDE ÇÖZÜM ODAKLI HİZMETİ UYGULUYORUZ. KENTİN SAĞLIKLI BÜYÜYEBİLMESİ İÇİN DOĞRU KARARLAR ALMAMIZ GEREKİYOR. BU DOĞRU KARARLARI ALMAK İÇİN SÜREKLİ SAHADA OLMAMIZ GEREKİYOR, GÜNÜN YARISI SAHADAYIZ, ÖZELLİKLE HİZMET BAKIMINDAN EKSİK OLAN MAHALLELERDE POZİTİF AYRIMCILIK YAPARAK YOĞUN BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIYORUZ. HALKIMIZIN GÖNLÜNE GİREREK ÇALIŞMALARIMIZLA ONLARIN YAŞAM KALİTELERİNİ YÜKSELTEREK VE HAYIR DUALARINI ALARAK YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ” DEDİ.

Başkan Demirtaş: “Çözüm odaklı hizmet uyguluyoruz"

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, vatandaşlarla yüz yüze görüşerek sorunlarını dinlediklerini, imkanları ölçüsünde çözüm odaklı hizmet uyguladıklarını söyledi.

"Belediye Mahallemizde" isimli hizmet çadırı ile vatandaşların sorunlarını çözüme kavuşturduklarını belirten Başkanı Necattin Demirtaş, "Bu yeni başlattığımız uygulama ile Muhtarlık İşleri, Temizlik ve Fen İşleri ekiplerinde oluşan arkadaşlarımız kent merkezinde uzak mahallelerimizin sorunlarını birinci ağızdan mahalle muhtarlarımızla ile yüz yüze görüşerek sıkıntıları yerinde tespit ediyorlar. Yüz yüze görüşerek onların sorunlarını dinliyor ve imkanlarımız ölçüsünde çözüm odaklı hizmeti uyguluyoruz. Kentin sağlıklı büyüyebilmesi için doğru kararlar almamız gerekiyor. Bu doğru kararları almak için sürekli sahada olmamız gerekiyor, günün yarısı sahadayız, özellikle hizmet bakımından eksik olan mahallelerde pozitif ayrımcılık yaparak yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Halkımızın gönlüne girerek, çalışmalarımızla onların yaşam kalitelerini yükselterek ve hayır dualarını alarak yolumuza devam edeceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35