Basın danışmanları Gaziosmanpaşa’da bir araya geldi

İstanbul’un ilçe belediyelerinde ve çeşitli kurumlarda görev yapan basın danışmanları Gaziosmanpaşa’da gerçekleştirilen kahvaltıda bir araya geldi.Geleneksel olarak düzenlenen basın danışmaları buluşması bu kez Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin...

Basın danışmanları Gaziosmanpaşa’da bir araya geldi

İstanbul’un ilçe belediyelerinde ve çeşitli kurumlarda görev yapan basın danışmanları Gaziosmanpaşa’da gerçekleştirilen kahvaltıda bir araya geldi.

Geleneksel olarak düzenlenen basın danışmaları buluşması bu kez Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Gaziosmanpaşa Belediyesi Paşa Köşkü Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen toplantıya Gaziosmanpaşa Belediyesi Basın, Yayın, Halkla İlişkiler Müdürü Serdar Kızıldağ, Yeni Şafak Gazetesi Haber Müdürü Recep Yeter, Star Gazetesi Editörü Şener Kılıç, Basın Danışmanları Platformu Başkanı ve Bahçelievler Belediyesi Basın Danışmanı Vehbi Güleş ile İstanbul’un ilçe belediyelerinde ve çeşitli kurumlarda görev yapan basın danışmanları katıldı. Kahvaltıda Belediyecilik ve Basın Danışmanlığının işleyişiyle ilgili karşılaşılan sorunlar üzerinde fikir alışverişinde bulunulurken, tecrübeler paylaşıldı. Toplantıda basın danışmanları arasındaki işbirliğinin önemi vurgulanırken sorunların çözümünde işbirliğinin önemine dikkat çekildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35