Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Tuna’ya tebrik ziyaretleri sürüyor

Başkent’teki ilçe belediye başkanları ve Büyükşehir Meclis üyeleri, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna’ya tebrik ziyaretinde bulundu. Başkan Tuna, “Felsefemiz; dürüst, şeffaf ve adil olmak. Her ilçeye parti gözetmeksizin...

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Tuna’ya tebrik ziyaretleri sürüyor

Başkent’teki ilçe belediye başkanları ve Büyükşehir Meclis üyeleri, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna’ya tebrik ziyaretinde bulundu. Başkan Tuna, “Felsefemiz; dürüst, şeffaf ve adil olmak. Her ilçeye parti gözetmeksizin eşit mesafede hizmet sunacağız” dedi.

Hafta içinde Büyükşehir Belediyesinin birim ve şirketlerinden çalışmalara ilişkin brifingler alan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, hafta sonunu da ilçe belediye başkanları ile Büyükşehir Belediye Meclis üyelerine ayırdı. Başkan Tuna, ilçe belediye başkanı ve Büyükşehir Meclis üyeleri ile beraberindekileri Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Asım Balcı ile birlikte makamında ağırladı. Tuna, her ilçe heyetiyle ayrı ayrı gerçekleştirdiği görüşmelerde, ilçelerin talep ve isteklerinin bir an önce yerine getirilmesi için gerekli çalışmaların yapılması talimatını verdi. Ankara’nın ilçe yönetimlerinden gelen 100’e yakın ziyaretçiyi ağırlayan Başkan Tuna, ziyaretlerinden dolayı katılımcılara teşekkür ederek, tek tek hatıra fotoğrafı çektirdi. İlçe belediye başkanlarının da çoğunun katıldığı kabulde tebriklerin ardından ilçelerin sorun ve taleplerini dinleyen Başkan Tuna, alt yapıdan kentsel dönüşüme, sosyal ve kültürel çalışmalardan pazar yerlerine, su, imar ve yol gibi pek çok talebi dinleyerek çözüm yolları konusunda gerekli çalışmaların yapılması talimatını verdi. Her çalışmada önceliğinin vatandaşın talep ve isteği olduğunun altını çizen Başkan Tuna, ziyaretçilerine sık sık, “Her zaman önceliğimiz vatandaş memnuniyeti. Halk ne istiyorsa, ben de o konuya katılırım” dedi.

Başkan Tuna ayrıca, “Felsefemiz; dürüst, şeffaf ve adil olmak. Her ilçeye parti gözetmeksizin eşit mesafede hizmet sunacağız” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35