banner43

Abant’ta Tatilcilerin Kar Keyfi

Bolu’da bulunan ve yılbaşı tatili nedeniyle ziyaretçi akınına uğrayan Abant Tabiat Parkı’nda gelen tatilcilerin bazıları 70 santimetreye ulaşan kar kaplı ormanlık alanda çadır kurarak tatil yaptı.Türkiye’nin cennet mekanı Abant Tabiat...

Abant’ta Tatilcilerin Kar Keyfi
Bolu’da bulunan ve yılbaşı tatili nedeniyle ziyaretçi akınına uğrayan Abant Tabiat Parkı’nda gelen tatilcilerin bazıları 70 santimetreye ulaşan kar kaplı ormanlık alanda çadır kurarak tatil yaptı.
Türkiye’nin cennet mekanı Abant Tabiat Parkı, yoğun kar yağışından nasibini aldı. Yılın her mevsimi doğasıyla herkesi büyüleyen Abant, yine beyaz örtüyle kaplandı. Yılbaşı kutlamaları için Abant’a gelen tatilciler, hafta sonunu tatili de birleşince doğanın keyfini çıkardı. Kar yağışı sonrası kartpostallık görüntülerin oluştuğu Abant’ta tatilciler faytonlara binerek göl etrafında gezi yaptılar. 70 santimetre karda çadır kuranlar ve karda mangal keyfi yapanlar unutulmaz bir hafta sonu geçirdi. Tatilcilerin Abant’a yoğun ilgi göstermesi otelleri ve faytoncuları da memnun etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35