12 büyükbaş hayvanı telef olan vatandaşa destek

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Hayrabolu ilçesine bağlı Susuzmüsellim Mahallesinde 12 büyükbaş hayvanı zehirlenerek telef olan vatandaşa yardım eli uzattı.Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı hayvanları...

12 büyükbaş hayvanı telef olan vatandaşa destek

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Hayrabolu ilçesine bağlı Susuzmüsellim Mahallesinde 12 büyükbaş hayvanı zehirlenerek telef olan vatandaşa yardım eli uzattı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı hayvanları telef olan vatandaşın zararının karşılanması için harekete geçti. Zehirlenme sebebinin belirlenmesi için örnekler laboratuvara gönderildi. Vatandaşın zararının en kısa sürede telafi edileceği bildirildi.

Başkan Albayrak’tan ziyaret

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Susuzmüsellim Mahallesinde 12 büyükbaş hayvanı zehirlenerek telef olan İrfan Akın’ı ziyaret etti. Susuzmüsellim Mahallesi Muhtarı Ayhan Üver ile birlikte İrfan Akın’ı ziyaret eden Başkan Albayrak, İrfan Akın’a geçmiş olsun dileğinde bulundu. İrfan Akın Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin gösterdiği hassasiyet ve yardımından dolayı Başkan Albayrak’a teşekkür etti.

Başkan Albayrak imkanlar dahilinde ne gerekiyorsa yapılacağını belirterek, Akın’a bir daha böyle felaketlerin yaşanmamasını dileyerek geçmiş olsun dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35