Servet Yiğit’in vefatının 15. yıl dönümünde unutulmadı

GAZİANTEP'İN ARABAN İLÇESİ BELEDİYE BAŞKANI HASAN DOĞRU, YAKLAŞIK 20 YIL ARABAN İLÇESİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ YÜRÜTEN MERHUM SERVET YİĞİT’İN VEFATININ 15’İNCİ YIL DÖNÜMÜNDE UNUTMADI.

Servet Yiğit’in vefatının 15. yıl dönümünde unutulmadı

Gaziantep’in Araban ilçesi Belediye Başkanı Hasan Doğru, yaklaşık 20 yıl Araban ilçesi belediye başkanlığı görevini yürüten merhum Servet Yiğit’in vefatının 15’inci yıl dönümünde unutmadı.

Başkan Doğru yayımladığı mesaj ile Araban ilçesinin yetiştirdiği önemli devlet adamlarından olan 1984-2004 yılları arasında Anavatan Partisi’nden 4 dönem üst üste ilçe belediye başkanlığı görevini yürüten merhum Servet Yiğit’i ölümünün 15. yıl dönümünde andı. Doğru mesajında Yiğit’in 1990 yılında bölgesel kalkınma amacıyla kurulan ve o dönem bünyesinde Gaziantepli belediyelerin de yer aldığı Güneydoğu Anadolu Bölgesi Belediyeler Birliği Başkanlığı görevini de yürüttüğünü hatırlatarak, Türkiye Belediyeler Birliği’nde de başkan yardımcılığı yaptığını da kaydetti. Doğru, "Merhum başkanımız Servet Yiğit’i vefatının 15’inci yıl dönümünde de Araban olarak unutmadık. Bugün yaptığımız dualarla, saygı ve rahmetle anıyoruz" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35