Şehitkamil’den hasta yakınlarına destek

Şehitkamil Belediyesi, hasta yakınlarının çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hastane önünde çadır kurdu. Kurulan çadırda ikram edilen sıcak çorba ve içecek, hasta yakınlarını memnun etti.Gaziantep halkının yaşadığı her...

Şehitkamil’den hasta yakınlarına destek
Şehitkamil Belediyesi, hasta yakınlarının çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hastane önünde çadır kurdu. Kurulan çadırda ikram edilen sıcak çorba ve içecek, hasta yakınlarını memnun etti.
Gaziantep halkının yaşadığı her sıkıntılı süreçte tüm imkanlarını seferber eden Şehitkamil Belediyesi, Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tedavi gören hastaların yakınlarını da yalnız bırakmadı. Tıp Fakültesi’nde yatan tüm hasta yakınlarına hizmet verebilmek amacıyla çadır kuruldu. Çadırda hasta yakınlarının yiyecek ve içecek ihtiyacı karşılanıyor. Ayrıca kentte yaşanan hain terör saldırısında yaralanarak Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yatırılan hastaların yakınlarını da memnun etti. Hasta yakınları, hizmetleri dolayısıyla Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve ekibine teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35