Oğuzeli Karpuzatan Tesisleri yeni yüzü ile hizmete hazır

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından tadilatı yapılan Oğuzeli Karpuzatan Tesisleri yeni yüzüyle vatandaşların hizmetine sunuldu.Büyükşehir Belediyesi, Oğuzeli Karpuzatan Tesislerinde yaptığı yenileme işlemi ile vatandaşlara yeni...

Oğuzeli Karpuzatan Tesisleri yeni yüzü ile hizmete hazır

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından tadilatı yapılan Oğuzeli Karpuzatan Tesisleri yeni yüzüyle vatandaşların hizmetine sunuldu.

Büyükşehir Belediyesi, Oğuzeli Karpuzatan Tesislerinde yaptığı yenileme işlemi ile vatandaşlara yeni bir dinlenme alanı oluşturdu. Yaklaşık 40 bin metrekare alana kurulan tesisler, yeni görünümüyle vatandaşların beğenisine sunulacak. Vatandaşların her türlü ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabileceği bir tesis özelliğine kavuşan tesisler aynı zamanda ailesiyle birlikte piknik yapmak isteyen vatandaşlar için de huzur dolu vakit geçirilebilecek bir mekan olacak. Piknik alanlarında çatılı bulaşık yıkama ünitesi, engelli vatandaşlar için lavabolar, yürüyüş alanları ve çocuk oyun gruplarıyla desteklenen Oğuzeli Karpuzatan Tesislerinde 200 araçlık otopark da bulunuyor. Aydınlatma sistemiyle donatılan tesisler, vatandaşların gece kullanımı için de hazır hale getirildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35