GTB’den terör mağdurlarının ailelerine taziye ziyareti

Gaziantep Ticaret Borsası (gtb), Meclis Ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Gaziantep’te Yaşanan Terör Saldırısında Hayatını Kaybeden Vatandaşların Ailelerine Taziye Ziyaretinde Bulundu.

GTB’den terör mağdurlarının ailelerine taziye ziyareti
Gaziantep Ticaret Borsası (GTB), Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Gaziantep’te yaşanan terör saldırısında hayatını kaybeden vatandaşların ailelerine taziye ziyaretinde bulundu.
GTB Meclis Başkanı Selami Memiş, GTB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, GTB Meclis Başkan Yardımcısı Enver Çokay, GTB Meclis Üyeleri Ali Alagöz, Karaca Türkmen ve Veli Çelik, Siirt Pervaliler Derneğini ziyaret etti. GTB Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Beybahçe mahallesinde düğüne düzenlenen terör saldırısında hayatını kaybeden ailelerin yakınlarına burada başsağlığı dileklerinde bulundular.
GTB Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, menfur terör saldırısında yakınlarını kaybeden ailelerin acılarını paylaştıklarını ifade ederek, hiçbir gücün asırlardır bu topraklarda birlikte yaşayan insanların kardeşliğini ve huzurunu bozamayacağını söyledi.
Gaziantep’te yaşanan terör saldırısının üzüntüsünü tüm Türkiye’nin 7’den 70’e yüreğinde yaşadığını kaydeden Tiryakioğlu,” Yüce Rabbim bizlere bu tarz acılar bir daha yaşatmasın. Ülkemizi ve milletimizi terör belasından korusun. Saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar, yakınlarına ise sabır diliyorum” dedi.
Tiryakioğlu ayrıca terör saldırısı nedeniyle Nurettin ve Besna’nın yarım kalan düğünlerinin de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla tamamlanacağını da sözlerine ekledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35