Sektör Gıda Üreticileri
Yayınlama Tarihi 06 Haziran 2013
Telefon 0 432 226 00 11
Resmi Web Sitesi http://www.vantat.com.tr
"VANTAT" markası ile tahin, helva, reçel, pekmez, lokum, bal üretiminde modern yöntem ve teknikleri kullanarak müşteri ihtiyaçlarına yönelik kalite ve gıda güvenliği hedeflerinden taviz vermeden hammaddeden başlayarak üretim aşamalarında ve son üründe % 100 gıda güvenliğini ilke edinen şirketimiz; Gıda mevzuatı, Standartlar ve kodekse uygun üretim yaparak müşteriye değer veren bir organizasyon ile üretimini gerçekleştirmektedir.

ÇOKLAR GIDA SANAYİ A.Ş. Helva, Tahin, Reçel, Pekmez, Lokum, Bal üretimini 5100 m2 açık 3200 m2 kapalı alana sahip modern tesislerde gerçekleştirnektedir. Üretim esnasında ve son üründe bütün ürünler labaratuarımızda gıda mühendisimiz tarafından kontrol edilmekte olup tüketicileimizin en sağlıklı ve hijyenik ürünleri tüketmesi hedeflenmektedir.

Kalite ve hijyenden ödün vermeden sağlıklı ve yenilikçi ürünleri pazara sunan firmamız tüketicilerimizin yaşam kalitesine katkıda bulunmaktadır. Bu amaç doğrultusunda teknolojik gelişmeleri  yakından takip etmekte ve kendini devamlı yenilemektedir. Gıda sektörünün temeli haline gelen "Kalite Yönetim Sistemi (ISO 9001:2000)", "Gıda Güvenliği Sistemi" ve "TSE"  belgelerine sahiptir.

banner8

banner35