Sektör Gazeteler Dergiler
Yayınlama Tarihi 12 Mayıs 2012
Telefon 0 432 215 15 06 - 214 84 83
Resmi Web Sitesi http://www.dogununmarkalari.net


Bölgesel Ekonomi Gazetesi DOĞUNUN MARKALARI  1. Sayı TIKLAYIN

Bölgesel Ekonomi Gazetesi DOĞUNUN MARKALARI  2. Sayı
TIKLAYIN


Bölgesel Ekonomi Gazetesi DOĞUNUN MARKALARI  3. Sayı TIKLAYIN

Bölgesel Ekonomi Gazetesi DOĞUNUN MARKALARI  4. Sayı TIKLAYIN

Bölgesel Ekonomi Gazetesi DOĞUNUN MARKALARI  5. Sayı TIKLAYIN

Bölgesel Ekonomi Gazetesi DOĞUNUN MARKALARI  6. Sayı TIKLAYIN

Bölgesel Ekonomi Gazetesi DOĞUNUN MARKALARI  7. Sayı TIKLAYIN


“Doğunun Markaları” isimli bölgesel gazete 01 Mayıs 2012’de Van’da 10 bin tirajlı olarak yayın hayatına başadı. Gazetemizin Van, Hakkâri, Bitlis, Muş, Ağrı ve Iğdır İlleri ile bu illerin büyük ilçeleri olan Erciş, Yüksekova, Tatvan, Bulanık Doğubayazıt ilçelerinde 6 ili kapsayan pilot il uygulaması ile oluşturulan yayın alanı, kademeli olarak Doğu Anadolu’daki illerin tamamını kapsayacak şekilde genişletilmiştir. 

Gazetemiz;

* Cumhurbaşkanı, Başbakan ve Hükümet Üyeleri,

* Doğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan kurumlar, sivil toplum örgütleri ve firmalar,

* Bölge Milletvekilleri

* Van, Hakkari, Bitlis, Muş, Ağrı, Iğdır, illerinin tüm ilçe kaymakamları ve belediye başkanları

* 81 il valiliği, 81 il belediye başkanlığı, TOBB yönetim kurulu üyeleri ve bağlı odaların tamamı,

* Kayseri ve Gaziantep OSB'lerinde faaliyet gösteren 1600 fabrikanın yöneticilerine,

* Üniversite rektörleri, kalkınma ajansları genel sekreterlerine dağıtılmaktadır...


Gazetemiz içeriği, yayın ve dağıtım alanı, baskı kalitesi ile
Doğu Anadolu Bölgesi'nde alanında ilk ve tek yayın organı olma özelliğine sahiptir.

 
Doğu Anadolu Bölgesi'nde 10 BİN FİRMAYA direkt, 100 BİN KİŞİYE dolaylı olarak ulaşan Doğunun Markaları Gazetesi; ekonomi, turizm, sağlık, eğitim, kültür, sanat vb. alanların tanıtımında etkin bir rol üstlenmektedir.

 
Bölge içinde var olan imkanların ve zenginliklerin tanıtımı ile bir sinerji oluşması, sorunların çözülmesi, fırsatların değerlendirilmesi için öncülük yapacak olan Doğunun Markaları Gazetesi, aynı zamanda bölgenin sesi olmaktadır.

 
Cumhurbaşkanı, Bakanlar Kurulu, Bölge Milletvekilleri, Türkiye geneli il valileri, il belediye başkanları, devlet ve vakıf üniversiteleri rektörleri, kalkınma ajansları, TOBB ve bağlı odalar, ihracatçı birlikleri Kayseri ve Gaziantep OSB'de üretim yapan tüm fabrika yöneticilerine, ekonomik anlamda söz sahibi olan kurum ve kuruluşlara da gönderilen gazetemiz, bölgemizin dünyaya açılan bir tanıtım kapısı olmuştur.

 
Doğal ve iklim koşulları ile pazara ve hammaddeye uzak olan doğudaki işletmeleri bölge içindeki imkân ve fırsatlarla buluşturup, maliyetlerinin azalması, etkin tanıtımla pazar paylarının artması ile ekonomik canlanma sağlanmasına önemli katkı sunmaktadır.

 
Gazetemizde yer alan firma ve kuruluşlar ile bölge dışındaki yatırımcıların işbirliği fırsatlarını yakalaması, güçlerini ve imkânlarını birleştirmesi, tanıtımı yapılan firmaların ulusal markalarla yapacağı işbirliği sonucunda bölgesel bir markaya dönüşmesi kaçınılmaz olacaktır.

 
Ayrıca gazetemizde yer alacak ulusal firmalarımız ile farklı bölgelerde üretim yapan firmalarımız için Doğu Anadolu bölgesinde düşük maliyetler ile geniş bir alanda reklâm yapma ürünlerini tanıtma ve tüketici ile buluşma fırsatı doğmuş olmaktadır.

 
Profesyonel bir ekip tarafından yayına hazırlanan, ulusal kalite anlayışı ve etkin dağıtım ağı bulunan gazetemiz, böylesine büyük bir hizmeti bölgenin sosyo-ekonomik şartlarını göz önünde bulundurarak çok düşük maliyetlerle firma ve kuruluşlarımıza sunmaktadır.

 
Bölgesel anlamda bir ilk olan ve tüm bölgenin sesi olan gazetemize firmalarımızın, kuruluşlarımızın ve halkımızın sahip çıkacağına olan inancımız tamdır.

 

Saygılarımızla

DOĞUNUN MARKALARI GAZETESİ

banner8

banner35