Tepebaşı’ndan ‘Anneler Gününe Özel’ adlı oyun

Tepebaşı Belediyesi Anneler Tiyatro Topluluğu, “Anneler Gününe Özel ” adlı oyunla izleyicilere keyifli bir akşam yaşattı.Tepebaşı Belediyesi Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde sahne alan Tepebaşı Belediyesi Anneler Tiyatro Topluluğu,...

Tepebaşı’ndan ‘Anneler Gününe Özel’ adlı oyun

Tepebaşı Belediyesi Anneler Tiyatro Topluluğu, “Anneler Gününe Özel ” adlı oyunla izleyicilere keyifli bir akşam yaşattı.

Tepebaşı Belediyesi Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde sahne alan Tepebaşı Belediyesi Anneler Tiyatro Topluluğu, salonu dolduran izleyicilere “Anneler Gününe Özel” adlı müzikli oyunlarını sahnelediler. Hafize Erdoğan’ın genel sanat yönetmenliğini yaptığı oyunda, ses ve ışık tasarımını Zeynep Kayamaz yaptı.

14 Mayıs’ta kutlanacak olan Anneler Gününe özel olarak sahnelenen oyunda anneler skeç, dans ve şiirlerin yanı sıra başta Cem Karaca, Müzeyyen Senar, Yıldız Tilbe ve Bedia Akartürk’ten sanatçı tiplemeleri canlandırıldı.

Oyun sonrasında bir açıklama yapan Genel Sanat Yönetmeni Hafize Erdoğan “Türk kadınına fırsat verildiği takdirde her şeyi başarabiliriz. Bizler bu oyunlarla her şeyi başarabileceğimizi gösterdik. Biz kadınlara böyle bir çalışma imkanı verdiği için Tepebaşı Belediye Başkanımız Ahmet Ataç’a teşekkür ediyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35