banner43

Temizlik işleri personeline iş güvenliği eğitimi

Tepebaşı Belediyesi, personeline yönelik iş sağlığı ve güvenliği konusunda bilinçlendirme çalışmalarından birini daha gerçekleştirdi.Bu kapsamda uzman kişi ve kurumlarla iş birliğinde bulunarak eğitim, saha denetimleri, tatbikat ve sağlık...

Temizlik işleri personeline iş güvenliği eğitimi

Tepebaşı Belediyesi, personeline yönelik iş sağlığı ve güvenliği konusunda bilinçlendirme çalışmalarından birini daha gerçekleştirdi.

Bu kapsamda uzman kişi ve kurumlarla iş birliğinde bulunarak eğitim, saha denetimleri, tatbikat ve sağlık gözetimleri gibi yönetmelikte yapılması öngörülen çalışmalardan birini daha geride bıraktı. Son olarak Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı yaklaşık 300 personele temel iş sağlığı eğitimi verildi. Sapare Ortak Sağlık Güvenlik Biriminden Uzman Kemal İnce tarafından verilen eğitimlerde personelin çalışma hayatında karşılaşabileceği olumsuz durumlar, bu durumlarda dikkat edilmesi gereken hususlar ve alınabilecek önlemler aktarıldı.

Eğitime katılan personellerin güvenlik açısından daha bilinçli bir çalışma hayatı sürdürmesi amaçlanırken, dinleyiciler merak ettiği konularda Uzman Kemal İnce’ye soru sorma fırsatı buldu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35