ETO yönetiminden Vali Çakacak’a ‘Hayırlı Olsun’ ziyareti

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler ve yönetim kurulu üyeleri, son yayımlanan Valiler Kararnamesi ile görevine yeni başlayan Vali Özdemir Çakacak’ı makamında ziyaret ederek ‘Hayırlı olsun’ dedi.Ziyaretten duyduğu memnuniyeti...

ETO yönetiminden Vali Çakacak’a ‘Hayırlı Olsun’ ziyareti

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler ve yönetim kurulu üyeleri, son yayımlanan Valiler Kararnamesi ile görevine yeni başlayan Vali Özdemir Çakacak’ı makamında ziyaret ederek ‘Hayırlı olsun’ dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Çakacak, son yıllarda Türkiye’nin hem iç hem de dış ticaretinin arttığını söyledi. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bir zaman içerisinde olduğumuzun altını çizen Vali Çakacak, hızla gelişen teknolojik gelişmelerin yakından takip edilmesi gerektiğini vurguladı. İyi niyet dileklerini ileten Başkan Güler’e ve yönetim kurulu üyelerine teşekkürlerini bildiren Vali çakacak, Eskişehir’in sanayi ve ticaret alanında daha çok kalkınmasını sağlayacak çalışmalara Valilik olarak destek vereceklerini söyledi.

İlimizdeki sanayinin gelişmesiyle birlikte ticaret hacminin de hızla arttığını belirten Başkan Güler ise, ETO tarafından yapılan çalışmaları anlattı. Yerli üretilen ürünlerin uluslararası pazarlarda gelişip güçlenebilmesi için ihracata yönelik çeşitli çalışmalar yaptıklarını aktaran Başkan Güler, ETO tarafından Eskişehir’de inşa edilen kongre merkezi çalışmaları hakkında bilgi verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35