EFSAD yeni yönetim görev dağılımı yaptı

Eskişehir Fotoğraf Sanatı Derneği’nin (EFSAD) 18. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.Birol Kayrak’ın divan başkanlığında gerçekleştirilen genel kurulda yeni yönetim ve denetim kurulları ile TFSF delegeleri seçildi. Oylama öncesinde...

EFSAD yeni yönetim görev dağılımı yaptı

Eskişehir Fotoğraf Sanatı Derneği’nin (EFSAD) 18. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.

Birol Kayrak’ın divan başkanlığında gerçekleştirilen genel kurulda yeni yönetim ve denetim kurulları ile TFSF delegeleri seçildi. Oylama öncesinde önceki dönem Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ongun Sayın, başkanlığı döneminde gerçekleştirdikleri etkinlikleri ve ilkleri üyelerle paylaştıktan sonra yönetim kurulu üyelerine ve emeği geçen tüm EFSAD’lılara teşekkür etti.

Yapılan oylama sonucunda Öğr. Gör. Gökhan Deniz Dinçer, Kadir İstifçi, Semra Bayar, Elif Canarslan ve Şükran Tatlıdil yönetim kuruluna seçildi. Yedek yönetim kurulu üyeleri ise Murat Celep, Evren Yılmaz, Hilal Keskin Özay, Doç. Dr. Özer Gök ve Murat Önen olarak belirlendi.

Genel kurul ardından yapılan ilk yönetim kurulu toplantısında EFSAD Başkanlığı’na Anadolu Üniversitesi Öğr. Gör. Gökhan Deniz Dinçer oybirliği ile seçildi. Yeni dönemde Kadir İstifçi ikinci başkan, Semra Bayar sayman, Elif Canarslan genel sekreter ve Şükran Tatlıdil yönetim kurulu üyesi görevini yürütecek.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35