Bayram öncesinde gıda denetimleri arttırıldı

Tepebaşı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Ramazan Bayramı nedeniyle gıda denetimlerini sürdürüyor.Tepebaşı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, yaklaşan Ramazan Bayramı dolayısıyla işyeri denetim çalışmalarını yoğunlaştırdı....

Bayram öncesinde gıda denetimleri arttırıldı

Tepebaşı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Ramazan Bayramı nedeniyle gıda denetimlerini sürdürüyor.

Tepebaşı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, yaklaşan Ramazan Bayramı dolayısıyla işyeri denetim çalışmalarını yoğunlaştırdı. Bayramların vazgeçilmezi olan özellikle tatlı, şekerleme ve kuruyemiş satışı üzerinde kontrollerini artıran ekipler, vatandaşların sağlıklı gıdaya ulaşabilmesi adına yoğun çaba gösteriyor. İşletmelerin yönetmeliklere uygun çalışıp çalışmadıkları, hijyen, gramaj ve etiket yönünden uygunluklarını kontrol ediyor.Zabıta Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada vatandaşların ruhsatlı ve kayıtlı esnaftan alışveriş yapmalarının önemine vurgu yapılarak, karşılaşılacak herhangi bir olumsuz durumda 444 44 26 numaralı Mavi Masa istek ve şikayet hattına ya da 0 (222) 320 14 44 numaralı telefondan yetkililere ulaşılabileceği belirtildi.

Tepebaşı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Ramazan Bayramı’nın güzel ve sağlıklı bir biçimde geçmesi için çalışmalarına devam edeceklerini vurguladılar.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35