Başkan Kazım Kurt, Romanya’daki Ulusal Kamu Hizmetleri Konferansı’na katıldı

Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Romanya Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen Ulusal Kamu Hizmetleri Konferansı’na katıldı.Romanya Belediyeler Birliği, Romaya’da Ulusal Kamu Hizmetleri Konferansı düzenledi. Konferansta Türkiye...

Başkan Kazım Kurt, Romanya’daki Ulusal Kamu Hizmetleri Konferansı’na katıldı

Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Romanya Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen Ulusal Kamu Hizmetleri Konferansı’na katıldı.

Romanya Belediyeler Birliği, Romaya’da Ulusal Kamu Hizmetleri Konferansı düzenledi. Konferansta Türkiye adına konuşan Başkan Kurt, Türkiye ve Romanya belediyeleri arasındaki ilişkiyi masaya yatırdı. Romanya’nın Predeal kentinde düzenlenen, çeşitli Avrupa ülkelerinden 150 belediye başkanı ve 200’e yakın yöneticinin katıldığı konferansa Türkiye’den ise İç Anadolu Belediyeler Birliğine bağlı belediyeler davet edildi. İç Anadolu Belediyeler Birliği adına Başkan Kurt, Romanya ile Türkiye’nin tarihi ve kültürel bağlarının köklü bir geçmişi olduğuna ve yapılacak ortak çalışmaların önemine gerçekleştirilen belediyecilik çalışmalarına değindi. Konferansın çok verimli geçtiğini söyleyen Başkan Kazım Kurt, toplantı sonrasında iki ülke belediyeleri arasında güçlü bağlantılar kurulduğunu dile getirdi. Başkan Kurt, ev sahibi Romanya Belediyeler Birliği’ne teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35