AK Parti Odunpazarı ziyaretlerini sürdürüyor

AK Parti Odunpazarı Sosyal İşler Başkanlığı ziyaretlerine devam ediyor.Sosyal İşler Başkanı Zübeyde Büyükyıldız ve Yönetim Kurulu üyelerinin Odunpazarı’nda çalınmadık kapı bırakmama çabanda olduğu belirtildi. Vatandaşların sorunlarıyla...

AK Parti Odunpazarı ziyaretlerini sürdürüyor

AK Parti Odunpazarı Sosyal İşler Başkanlığı ziyaretlerine devam ediyor.

Sosyal İşler Başkanı Zübeyde Büyükyıldız ve Yönetim Kurulu üyelerinin Odunpazarı’nda çalınmadık kapı bırakmama çabanda olduğu belirtildi. Vatandaşların sorunlarıyla birebir ilgilenen Sosyal İşler Başkanlığı, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları ile birlikte hastanenler ve evlere yönelik ziyaretlerini sürdürüyor.

Halkın talep ve sıkıntılarını birebir çözdüklerini ifade eden AK Parti Odunpazarı Sosyal İşler Başkanı Zübeyde Büyükyıldız, yeni doğan bebek ve hasta ziyaretleri gibi sosyal sorumlulukları aralıksız bir şekilde sürdürdüklerini belirterek, “Bu ziyaretlerimizi aralıksız sürdüreceğiz. Odunpazarlı hemşerilerimizin sorunlarını imkanlarımız ölçüsünde çözmek bizim için birincil önceliktedir. Yaptığımız ziyaretlerin önemli sorunları çözdüğünü gördükçe, çalışma tempomuz azalacak yerde artıyor” ifadelerini kullandı. Büyükyıldız, AK Parti olarak vatandaşın sorunlarını çözmeye her zaman öncelik verdiklerini belirtti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35