Deligöz’den Tortum ziyareti

AK Parti Erzurum Milletvekili Orhan Deligöz, TBMM çalışmaları ve komisyon toplantılarına verilen arayı değerlendirmek üzere Erzurum’a geldi. Erzurum’da bir dizi ziyaretlerde bulunan Deligöz, daha sonra AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz,...

Deligöz’den Tortum ziyareti

AK Parti Erzurum Milletvekili Orhan Deligöz, TBMM çalışmaları ve komisyon toplantılarına verilen arayı değerlendirmek üzere Erzurum’a geldi. Erzurum’da bir dizi ziyaretlerde bulunan Deligöz, daha sonra AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Eyüp Tavlaşoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Ömer Hancı ve Tortum Belediyesi Başkan Vekilleri ile birlikte Tortum ilçesine giderek Zeytin Dalı Harekatı’nda şehit olan Piyade Teğmen Ahmet Aktepe’nin Tortum ilçesi Şenyurt’ta bulunan ailesine ve mahalle sakinlerine taziye ziyaretinde bulundu.

AK Parti Erzurum Milletvekili Orhan Deligöz de şehitliğin yüce bir makam olduğunu belirterek, "Allah şehitlerimize bu makamı nasip etti. İnşallah şehitlerimiz bizlere şefaatçi olacak. Biz öyle milletiz ki, öyle milli duygulara sahibiz ki Allah’ın izniyle bize diz çöktüremeyecekler. Biz, benim evladım anasız büyür ama vatansız büyüyemez deyip Aziziye Tabyalarına koşan Nene Hatunların ve vatan aşkıyla yanıp tutuşanların torunlarıyız. Bir değil, binlerce şehit versek bile bu vatanı hainlere bırakmayacağız." diye konuştu. Daha sonra Tortum İlçe Başkanı Ömer Hancı ve İlçe Belediye Başkan Yardımcıları ile birlikte Pehlivanlı, Bağbaşı, Dikmen, Serdarlı ve Derekapı Mahallelerini ziyaret eden Deligöz, ziyaretleri esnasında muhtarlar ve vatandaşlar ile uzun süre sohbet etti. Vatandaşların sorunlarını birebir çözüm bulmaya çalışan Deligöz, hafta sonu olmasına rağmen ilçenin sorunları ile ilgili müdürlükleri arayarak derhal sorunların giderilmesi yönünde çalışmalar başlattı. Bağbaşı Mahallesinde istimlak sorunu yaşanan bir ev ile ilgili mahallenin talebi üzerine Bağbaşı Mahallesinde ev sahibinin yanına giden Deligöz, ev sahibi ile birebir görüşmesi sonucu sorunu ortadan kaldırdı. Ziyaretler sonrası Tortum ilçesinin AK Parti’ye verdiği destekten bahseden Deligöz, “Tortum ilçemizden çok şükür AK Partimize istenilen oranda destek sağlanmaktadır. MHP ile yapılan ittifak sonrası bu oranın %95’lere çıkacağını umut ediyorum. AK Partimize gönül vermiş dostlarımız ile bir araya gelerek onların sorunlarına çözüm üretmek bizleri oldukça memnun etmektedir. Allah’ın izniyle Tortum ilçemizde yüzde 95’lerin üzerinde bir oy oranı ile ilçeler arasında rekor kıracağız” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35