banner43

B.B.Erzurumspor Basın Sözcüsü Barlak:

PTT 1. Lig Takımlarından Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü Basın Sözcüsü Metin Barlak, birinci etap kamp döneminin başarılı geçtiğini belirterek ikinci etap kamp çalışmasının 16 Temmuz 2017 günü akşamı başlayacağını açıkladı.Yeni...

B.B.Erzurumspor Basın Sözcüsü Barlak:

PTT 1. Lig Takımlarından Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü Basın Sözcüsü Metin Barlak, birinci etap kamp döneminin başarılı geçtiğini belirterek ikinci etap kamp çalışmasının 16 Temmuz 2017 günü akşamı başlayacağını açıkladı.

Yeni sezon kamp döneminin şu ana kadar yapılan bölümünde sorunsuz ve çok verimli çalışma dönemi geçirdiklerini belirten Basın Sözcüsü Metin Barlak, "Önceden planlı kamp bitişi ile ligin başlangıcı arasındaki sürenin, takımımızın ulaştığı performans, kondisyon, motivasyon düzeylerini olumsuz etkilememesi amacıyla Teknik Direktörümüz Osman Köylü’nün direktifleri doğrultusunda futbolcularımızı üç günlük izine gönderdik. Takım içi kaynaşma, arkadaşlık ve dayanışma memnuniyet vericidir. İkinci etap kamp çalışmalarımızda çok daha verimli bir çalışma dönemi geçireceğiz. Kamp dönemi sonunda her türlü hazırlıklarımızı tamamlamış ve gerçek gücümüze ulaşmış olarak lige hazır hale geleceğimiz muhakkaktır. Transfer komitemizin başarılı çalışmaları ile yapılan transferle takımımıza yeni katılan futbolcularımızla tek hedefimiz büyük Erzurumspor camiası olarak taraftarlarımızın desteği ile zirveye oynamak olacaktır " diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35