banner43

Otomatik sulama çalışmaları devam ediyor

Gelişen teknolojiyi en iyi şekilde kullanan Erzincan Belediyesi, park ve refüjlerdeki sulamayı daha etkin ve daha sistemli yapabilmek için zaman ayarlı otomatik sulama sistemleri oluşturmaya devam ediyor.Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından...

Otomatik sulama çalışmaları devam ediyor

Gelişen teknolojiyi en iyi şekilde kullanan Erzincan Belediyesi, park ve refüjlerdeki sulamayı daha etkin ve daha sistemli yapabilmek için zaman ayarlı otomatik sulama sistemleri oluşturmaya devam ediyor.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yürütülen sistem, hem personel hem de zaman açısından fayda sağlıyor. Şehrin birçok noktasına kurulan zaman ayarlı otomatik sulama sistemi, şimdide Binali Yıldırım Bulvarına kuruluyor. Konu hakkın da bir açıklama yapan Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy “ Hem personel hem de zaman açısında büyük fayda sağladığımız bu sistemle yeşil alanlarımızı daha etkin ve daha faydalı bir şekilde sulanmasını sağlıyoruz. Şehrimizin birçok bölgesindeki park ve yeşil alanlara kurduğumuz sistemi daha da yaygınlaştıracağız.” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35