banner43

Erzincan TSO’da yeni yönetim kurulu ve oda meclisi seçildi

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapılan Oda organ seçimleri, bugün yapılan Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeleri, Disiplin Kurulu, Genel Kurul Delegeleri, Meclis Başkanı, Meclis Başkan Yardımcıları, Katip Üye seçimleri ve Hesap İnceleme...

Erzincan TSO’da yeni yönetim kurulu ve oda meclisi seçildi

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapılan Oda organ seçimleri, bugün yapılan Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeleri, Disiplin Kurulu, Genel Kurul Delegeleri, Meclis Başkanı, Meclis Başkan Yardımcıları, Katip Üye seçimleri ve Hesap İnceleme Komisyonu seçimi ile tamamlanmış oldu. İlk meclis, en yaşlı üye sıfatıyla Hüseyin Akpınar başkanlığında toplandı.

Yapılan seçimlerde Yönetim Kurulu Başkanlığına Ahmet Tanoğlu seçilirken, Yönetim Kurulu Üyeliğine Hüseyin Aksakallı, Osman Nuri Yıldız, Mehmet Ali Aksu, Alaattin Tuncay, Nurettin Tekin, Ali Polat, Sinan Şengül ve Ömer Akbaş seçildiler.

Meclis Başkanı olarak Hüseyin Aslan, Meclis Başkan Yardımcıları Abdulkadir Özkirişçi ve Uğur Eraslan, Katip Üye ise Selver Ciminli olarak seçildiler.

Genel Kurul Delegeliği üyeliğine Erhan Öztürk ve Murat Tan,

Disiplin Kurulu Üyeliğine ise, Halit Demirtaş, Dursun Hira, Mustafa Genç, Savaş Yalçın, Salih Aksun ve İsak Akbina seçildiler.

Hesap İnceleme Komisyonu Başkanı olarak Nejdet Akpınar, komisyon üyeleri olarak ise Eyüp Ömer Özyiğit ve Yunus Çalı seçildiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35