Elaziz Belediyespor’da kamp programı netleşti

TFF 3. Lig’de mücadele eden Elaziz Belediyespor’da yeni sezon öncesi kamp programı netlik kazandı.TFF 3. Lig 3. Grup’ta geçtiğimiz sezon Elazığ’a play-off heyecanı yaşatan Elaziz Belediyespor’da, 2018-2019 Sezonu öncesi kamp programı...

Elaziz Belediyespor’da kamp programı netleşti

TFF 3. Lig’de mücadele eden Elaziz Belediyespor’da yeni sezon öncesi kamp programı netlik kazandı.

TFF 3. Lig 3. Grup’ta geçtiğimiz sezon Elazığ’a play-off heyecanı yaşatan Elaziz Belediyespor’da, 2018-2019 Sezonu öncesi kamp programı belli oldu. Kırmızı - Lacivertli kulüpten alınan bilgiye göre, 16 Temmuz’da Elazığ’da toplanacak olan teknik heyet ve futbolcular, 3 Ağustos’a kadar çalışmalarını burada sürdürecek.Daha sonra 3 günlük izne ayrılacak olan Elaziz Belediyesporlu teknik heyet ve futbolcular 6 Ağustos’ta 2. Etap kampı için Afyonkarahisar’da bir araya gelecek. İkinci etap kampında hazırlık maçlarına ağırlık verecek olan Elazığ ekibinde çalışmalar 18 Ağustos itibariyle tamamlanacak ve takım izne ayrılacak.

3 günlük iznin ardından Elazığ’da toplanacak olan Kırmızı - Lacivertli ekip,bayramın ikinci günü itibariyle hazırlıklarını Elazığ’da devam ettirecek.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35