Zahit Alüminyum Batimat Paris 2017’de

Yapı ve inşaat teknolojileri alanında dünyanın en önemli fuarlarından birisi olan Batimat Paris 2017’de, Adana merkezli Zahit Alüminyum, alüminyum profil ve kompozit panel üretimindeki prestij markası ’Aluminance’ ile yer aldı.İki yılda...

Zahit Alüminyum Batimat Paris 2017’de

Yapı ve inşaat teknolojileri alanında dünyanın en önemli fuarlarından birisi olan Batimat Paris 2017’de, Adana merkezli Zahit Alüminyum, alüminyum profil ve kompozit panel üretimindeki prestij markası ’Aluminance’ ile yer aldı.

İki yılda bir kez düzenlenen Paris, Yapı ve İnşaat Teknolojileri Fuarı, yapı ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren dünyanın en seçkin markalarını bir araya getirdi.

Fuarda kurulan stantta, Zahit Alüminyum ve bir yapı sistem markası olan ’Aluminance’ı tanıtan Yurt Dışı Satış Müdürü Ahmet Korkmaz, 1959 yılından beri iki yılda bir kez düzenli olarak gerçekleşen Batimat Paris 2017’de, onlarca ülkeden yüzlerce konuk ağırladıklarını bildirdi.

Ahmet Korkmaz, bir öncesi 2015’de düzenlenen fuarda, 48 ülkeden 2 binden fazla katılımcı firmanın ürünlerini sergilediğini ve 400 bine yakın ziyaretçinin gezdiğini hatırlatarak, “Fuar, bu yıl da aynı dolulukla geçti. Binlerce kişi yapı ve inşaat teknolojilerindeki son trendlerle tanışma, ikili görüşmeler yapma ve sipariş bağlantıları kurma imkanı buldular. 35 yıllık deneyimle son derece verimli bir fuar geçirdiğimizi düşünüyorum. Özellikle Kuzey Afrika’dan katılımcılar yoğunluktaydı ve ürünlerimize özel ilgi gösterdiler” dedi.

Zahit Alüminyum Yönetim Kurulu Başkanı Zahit Balbay ise Almanya ofisleri üzerinden katıldıkları bu fuarda bir Türk markası olarak yer almanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Balbay, “Sektörel fuarlar, o sektörde faaliyet gösteren firmaların kendilerini dünyaya tanıtma fırsatı buldukları en önemli organizasyonlardır. Zahit Alüminyum olarak, markamızı gerek yurtiçi, gerekse yurt dışı fuarlarda tanıtarak, ürün kalitemizi ziyaretçilerle birebir görüşmelerle anlatma fırsatı buluyoruz” dedi.

Balbay, önümüzdeki yılın Şubat ayı ile Mart, Nisan ve Mayıs aylarında da İstanbul’da düzenlenecek uluslararası fuarlarda yer almaya hazırlandıklarını kaydetti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35