Uğurmumcu Halı Yıkama Hizmetinizde

Uğurmumcu Halı Yıkama Hizmetinizde

Uğurmumcu halı yıkama olarak ilk işimiz evinizden halılarınızı ücretsiz bir şekilde almaktır. Dilediğiniz gün ve saatler içinde evinizden halılarınız alınır. Çünkü Halı yıkama her zaman için profesyonellik isteyen bir işlemdir.

Bu sebeple halı yıkama noktasında dikkat gerektiren birçok şey olduğu gibi halı yıkama sırasında profesyonellik gereği belirli işlemler sırası yer alır. Ardından halılarınız evinizden teslim alındıktan sonra halı yıkama merkezine getirilerek ilk olarak toz alma işlemi yapılır. Bu noktada işinin ehli olan ekip ile halılarınızın tozunu teknolojik makineler ile güvenli ve temiz biçimde alır. Bu noktada gerekli ekipmanlar ile halılarınızın tozu alındıktan sonra bir sonra ki aşama olan otomatik halı yıkama aşamasına geçilir.

Uğurmumcu halı yıkama da asla ilkel yöntemler kullanılmaz ve bu sebeple asla hataya yer yoktur. Bu noktada yeni nesil makineler ile halılar uzman ekiplerin gözetimi altında bol köpük ve doğru temizlik ürünleri ile hijyenik olarak yıkanır. Kir ve mikroptan arındırılan halılarda hiçbir şekilde kişiye zarar verecek kimyasal ürünler kullanılmaz. Yepyeni bir görünüme kavuşturulan halılar bir sonra ki aşama olan halı sıkma bölümüne alınır. Burada da teknolojik olan ekipmanlar ile halılılarınız hijyenik bir biçimde sıkılır ve kurutma adına bir sonra ki aşamaya geçilir. Sıkma aşamasında halılın zarar görmemesi adına doğru ekipmanlar kullanılmaktadır. Bir sonraki aşama olan kapalı mekanda kurutma işlemidir. Halılar ıslak ve nemli olacak şekilde kesinlikle teslimat yapılmaz. Bu noktada halıların kuru olması firma için önemli bir kaidedir. Yeni nesil odalarda uygun sıcaklık ve hava koşullarında halılarınız sağlıklı biçimde kurutulduktan sonra kalite kontrol aşamasına geçilir. Dezenfekte edilmiş ortamlarda uzman ekiplerce halı baştan uca kontrol edilir. İncelemeler tamamlandıktan sonra son aşama olarak paketlenme için halılar hazır hale getirilir. Yeni nesil paketleme makinelerinde tüm işlemler tamamlandıktan sonra halılarınız paketlenerek eve servis için servis araçlarına doğru biçimde yerleştirilir ve eve teslimat gerçekleştirilir.

Uğurmumcu halı yıkama son derece profesyonel, temiz ve hijyenik olarak halılarınızı evinizden teslim alarak evinize teslimatı gerçekleştirir. Bu noktada halının cinsine ve yapısına göre işlemler uygular, yıkama işlemleri bu noktada tüm bu unsurlar göz önüne alınarak yapılır. Halının zarar görmemesi ve deforme olmaması adına tüm işlemler son derece dikkatli ve doğru biçimde gerçekleştirilerek eve teslimi gerçekleştirilir. Halı yıkamanın yanı sıra halı tamirleri de yapılmaktadır. Halıda yaşanan deforme, bozulma gibi konularda halı tamirlerini de dikkatli biçimde gerçekleştirmekte, eğer overlok yapılacak ise bu noktada uygun makinler ile overlok yapmaktadır. Hem kaliteli hizmet almak, hem aklınızın halıda kalmaması hem de uygun fiyata halılarınızı yıkatma düşünceniz var ise doğru adrestesiniz demektir. Tertemiz halılarınızı gönül rahatlığı ile evinize serebilirsiniz.

Kartal Uğurmumcu’da Halı Yıkama firması olan ÖZTEM’den ücretisz servis imkanı ile ve çok uygun fiyatlarda halı yıkatmak isterseniz firmayla derhal iletişime geçebilirsiniz.

//www.halikoltukyikama.gen.tr

 

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2017, 15:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35